Skip to content Skip to footer
orta

Elektrik tesisat projelerinin çözüm ortağı

Bilgi, Deneyim, Güven

Levent Elektrik

Levent Elektrik 2006 yılında Fatih Levent Elektrik adıyla şahıs firması olarak iş hayatına başlamıştır. 2011 yılında Fatih Levent Elektrik Elektronik İnş.Taah.San.Tic.Ltd. Şirketi olarak iş hayatına yeni, güçlü bir biçimde devam etmeye ve gelişmeye başlamıştır.

01. Elektrik Taahhüt
02. Zayıf Akım Sistemleri
03. Endüstriyel Tesisler
04. Topraklama ve Paratoner
05. Elektrik Malzeme Satışı

Kurulduğu günden bu yana Bilgi, Deneyim Güven temelinde çalışan firmamız müşterilerine sağladığı kaliteli ve güven esasına dayanan çalışma prensibiyle hızla büyümektedir. Firmamız çalışma alanları; malzeme satışı,proje ve müşavirlik,elektrik taahhüt konularını kapsamaktadır. Bu konularla alakalı yetişmiş eleman ve ekipmana sahiptir. Firmamız aynı zamanda günümüz koşullarını da göz önüne alarak kendisini her geçen gün yenileyen ve Müşteri memnuniyetini ilke edinen bir anlayışa sahiptir.

2006 yılından bu yana Elektrik-Elektronik sistemler üzerine faaliyet gösteren firma “Bilgisi, Deneyimi ve müşterilerine sunduğu Güven” ile firmanız için en iyi çözüm ortağınız olmaktadır. Referanslarımız haklı gururumuz ve en büyük güven noktamızdır.
Sunduğumuz hizmetler ile komple bir çözüm sistemi üzerine çalışan Levent Elektrik anında teknik destek, detaylı projelendirme ve mühendislik, zamanında teslim, sürekli kontrol vasıflarını kendi iş politikası edinmişdir.
Uluslararası kalite standartlarında projeler sunan ve teslim eden Levent Elektrik kalite kavramını ve standartlarını yakalamış bunu müşterilerine yansıtmada azami gayreti göstermekte olmuş kalite için bilinçli çalışmalara imza atmıştır.
Siz sevgili dost ve müşterilerimize bize gösterdiğiniz ilgi ve güven için teşekkür ederiz.
LEVENT ELEKTRİK